Co słychać u Stelli :)

Moderator: Stella Karolcia

Awatar użytkownika
Stella Karolcia
Stella
Stella
Reakcje: 17
Znak zodiaku: Skorpion

Co słychać u Stelli :)

Post autor: Stella Karolcia »

Bede tu pisala o roznych rzeczach, co u mnie slychac :)

Od tygodnia ograniczam palenie :) Pale teraz jednego na godzinke. Wczesniej palilam dwa lub trzy na godzine, wiec juz jest jakis sukces, ze ograniczam :ok:
0
Ostatnio zmieniony 20 kwietnia 2019, 17:12 przez Stella Karolcia, łącznie zmieniany 1 raz.
Pierwszym warunkiem szczęścia jest rozsądek - Sokrates Pamiętaj, że Twoje czarne myśli, wątpliwości i podły nastrój lubią kłamać
Awatar użytkownika
traf boss
traf
traf
Reakcje: 546
Znak zodiaku: Wodnik

Re: Co słychać u Deyli :)

Post autor: traf boss »

Po ograniczeniu palisz więc około 16 fajek dziennie, to sporo, ale dobrze, że ograniczasz, bo palenie to nic dobrego :pociesza:
0
Deyla
Reakcje:

Post autor: Deyla »

:pociesza: Za jakis czas juz calkiem rzuce :) Od piatku albo poniedzialku bede palila raz na poltorej godziny, potem na dwie itd, az calkowicie przestane :)
Awatar użytkownika
Maja
Maja
Maja
Reakcje: 152

Post autor: Maja »

Różne są systemy rzucenia palenia, u mnie sprawdził się system natychmiastowego zaprzestania palenia . Ale miło że weszłaś znowu na forum. :kwiaty: Życzę Ci Karolinko powodzenia ! :ok:
0
Dorcik
dorcik
dorcik
Reakcje: 355
Znak zodiaku: Byk

Post autor: Dorcik »

Maja pisze: 13 marca 2019, 10:41 Różne są systemy rzucenia palenia, u mnie sprawdził się system natychmiastowego zaprzestania palenia . Ale miło że weszłaś znowu na forum. :kwiaty: Życzę Ci Karolinko powodzenia ! :ok:
Tez bardzo dobry sposób ;)
U mnie po urodzeniu Bartosza stwierdziałam ,że tyle miesięcy nie paliłam ,to po co od nowa czuc to ''gówno '' w buzi
I nie pale od 13 lat :0

Witaj Karolina ponownie :slonce: :slonce:
0
"Moim zdaniem lepiej udawać głupszą. Po pierwsze, jeśli można udawać głupszą, niż się jest, to znaczy, że nie jest się tak całkiem głupią. Po drugie, kobiety inteligentne robią wrażenie przemądrzałych"

Maria Czubaszek
:D
Awatar użytkownika
traf boss
traf
traf
Reakcje: 546
Znak zodiaku: Wodnik

Post autor: traf boss »

Ja to w sumie nie paliłem nigdy. W szkole popróbowałem, nie wciągnęło i tak już zostało :D
0
Deyla
Reakcje:

Maja pisze: 13 marca 2019, 10:41 Różne są systemy rzucenia palenia, u mnie sprawdził się system natychmiastowego zaprzestania palenia . Ale miło że weszłaś znowu na forum. :kwiaty: Życzę Ci Karolinko powodzenia ! :ok:
Ja tez probowalam natychmiast rzucic, ale nie dalam rady. Dziekuje Ci za mile slowa :) :kwiaty:
Dorcik pisze: 13 marca 2019, 11:19 Witaj Karolina ponownie :slonce: :slonce:
Dziekuje za przywitanie :)
Deyla
Reakcje:

Dzis mialam fajny dzien, moze troszke w nim bylo nerwow, ale pomimo to i tak go zaliczam do fajnych. Pojadlam sobie pizze z rodzicami, fajnie bylo :) Potem sushi, przy okazji sprobowalam sosu sojowego, jest pyszny. Ucieszylam sie z wyzszej renty, ciesze sie, ze byla ta waloryzacja :) Ciesze sie tez z tego, ze juz inaczej potrafie pisac z kims, kto jest dla mnie niezyczliwy, uwazam to za duzy plus i duzy postep. Ucieszylo mnie tez to, ze lepiej sie czuje po kryzysie srodowo czwartkowym. Dobrze jest poczuc ulge po calym wieczorze i dniu zlego nastroju.
Deyla
Reakcje:

Dzis mam mieszany dzien troszke. Bo jednoczesnie strasznie sie ciesze z tego, ze buty przyszly, ale mam jedno zmartwienie w prywatnych prawach.
Awatar użytkownika
Stella Karolcia
Stella
Stella
Reakcje: 17
Znak zodiaku: Skorpion

Post autor: Stella Karolcia »

W poniedzialek mialam komisje co do pielegnacyjnego. Byly dwie mile panie, nawet fajnie mi sie z nimi rozmawialo :) Za ponad tydzien przyjdzie decyzja. Mysle, ze bedzie pozytywna :)
0
Pierwszym warunkiem szczęścia jest rozsądek - Sokrates Pamiętaj, że Twoje czarne myśli, wątpliwości i podły nastrój lubią kłamać
ODPOWIEDZ