Można?

Awatar użytkownika
Brat
Brat
Brat
Reakcje: 48

Re: Można?

Post autor: Brat »

traf pisze: 28 września 2018, 23:01 @Brat Kaczyński był w polityce już całe lata, więc to nie tak, że coś na prawicy dzieje się tylko dzięki niemu. To katastrofa smoleńska spolaryzowała Polskę na dwa bieguny, a Kaczyński jedynie podtrzymuje podział, bo jest mu on na rękę :(
To akurat prawda że największym przyczynkiem do spolaryzowania społeczeństwa polskiego, stała się .. KATASTROFA SMOLEŃSKA! :dziadek:
A KTO JĄ ZAINICJOWAŁ I BYŁ JEJ "POMYSŁODAWCĄ"??? :nununu:
0
Obrazek
Awatar użytkownika
traf boss
traf
traf
Reakcje: 546
Znak zodiaku: Wodnik

Post autor: traf boss »

Brat pisze: 29 września 2018, 00:07 A KTO JĄ ZAINICJOWAŁ I BYŁ JEJ "POMYSŁODAWCĄ"??? :nununu:
Bóg :?: :niewiem:
Ja stawiam na to, że był to nieszczęśliwy wypadek, tylko tyle lub aż tyle :dobani:
0
Awatar użytkownika
poldas
poldas
poldas
Reakcje: 612

Post autor: poldas »

Tylko że wiesz [mention]traf[/mention]
O tej "kastracjofie" mamy oddzielny temat.
Tutaj to raczej o tym, czy można se na spokojnie porozmawiać.
Miałem takiego wykładowcę, który był senatorem z ramienia SLD (Sojusz Lewicy Demokratycznej).
Jego wersja była taka, że przed kamerami trza było strugać cietrzewi.
Jednak w kuluarach dogadywano się.
0
Awatar użytkownika
traf boss
traf
traf

[mention]poldas[/mention] Dzisiaj kamery sa wszedzie i mozna zostać nagranym w każdym momencie, więc trzeba sie trzymać spójnej linii, by nie wyjść na głupca :D
Kiedyś też czytałem coś podobnego, że prywatnie posłowie PO i PiS mieli bardzo dobre kontakty, ale sytuacja się zmieniła, kiedy obydwa obozy się zradykalizowały. Teraz jest coraz mniej takich przyjaźni, bo można za to z ugrupowania wylecieć :niewiem:
0
Awatar użytkownika
poldas
poldas
poldas
Reakcje: 612

Post autor: poldas »

Czyli wniosek taki [mention]traf[/mention], że już nie można.
No i dobra.
Sam odpowiedziałeś sobie na zadane w tytule tematu pytanie.
0
Awatar użytkownika
traf boss
traf
traf

poldas pisze: 29 września 2018, 18:14 Czyli wniosek taki traf, że już nie można.
No i dobra.
Sam odpowiedziałeś sobie na zadane w tytule tematu pytanie.
To jest moje zdanie i ktoś może mieć inne, więc zapraszam do podzielenia się nim :D
0
Awatar użytkownika
Brat
Brat
Brat

Post autor: Brat »

traf pisze: 29 września 2018, 15:52
Brat pisze: 29 września 2018, 00:07 A KTO JĄ ZAINICJOWAŁ I BYŁ JEJ "POMYSŁODAWCĄ"??? :nununu:
Bóg :?: :niewiem:
Ja stawiam na to, że był to nieszczęśliwy wypadek, tylko tyle lub aż tyle :dobani:
To nie jest sprawa przypuszczeń, bo to tragedia setek ludzi, których bliscy zawierzyli swe życie dwóm bliźniakom, a ci przenieśli ich w otchłań straszliwej w swym rodzaju śmierci! 8-)

Kiedy w słoneczny dzień trafi Cię piorun - to jest NIESZCZĘŚLIWY WYPADEK! :niewiem:
Ale kiedy w burzę z piorunami tulisz się do najwyższego drzewa w okolicy - TO JUŻ NIE JEST NIESZCZĘŚLIWY WYPADEK!! :stop:

Jeżeli (nawet przygotowywaną miesiącami) IMPREZĘ WYBORCZĄ - głupi polityk (albo dwóch!) - stawia POWYŻEJ ŻYCIA LUDZKIEGO - TO JUŻ NIE JEST NIESZCZĘŚLIWY WYPADEK!! :stop:
TO JEST ZWYKŁE ZABÓJSTWO!! :nununu:

Ktoś - kto tego nie rozumie, niech odpowie sobie uczciwie - CZY TEN TUPOLEW ZOSTAŁBY ROZBITY ZABIJAJĄC TYLU LUDZI - GDYBY LECIAŁA NIM NA KOLONIE LETNIE SETKA MAŁYCH DZIECI Z WYCHOWAWCZYNIAMI i czy w sytuacji pogodowej wykluczającej możliwość lądowania (warunków do lądowania brak!) - wychowawczyni wtargnęłaby do kokpitu, aby przekonać kapitana iż MUSI próbować lądować w tych warunkach aż do skutku?? :szok:

Jeżeli ten ktoś odpowie sobie że "TAK" - to jest IDIOTĄ!! :dobani:
======================================================
Co zaś do tytułowego pytania "CZY MOŻNA" - powiedziałbym że można się spoufalić, a nawet polubić z pieskiem , kotkiem a nawet wilkiem czy dzikiem! :ok:
ALE ZE SKUNKSEM - NIE MOŻNA!! :stop:
0
Obrazek
Tabulcia
Reakcje:

Post autor: Tabulcia »

traf pisze: 27 września 2018, 16:47 Czemu nie może tak być zawsze?
Prezes zabrania :D
Edith
Edith
Edith

Post autor: Edith »

traf pisze: 27 września 2018, 16:47 Czemu nie może tak być zawsze?

Obrazek
No po od rozdaniu kart w unii, takie obrazki pozostaną już tylko wspomnieniem...

Tak mi się nasuwa, ze niestety jesteśmy niezmiernie butni. Słuchałam dziś komentarzy na temat awantury w Brukseli w niemieckiej telewizji. Co mnie ujęło, ze nawet u przeciwników można dostrzec pozytywne strony, czy właściwe posunięcia. W polityce bowiem nie chodzić o to, by się z kims lubić... szkoda, bo to nam wyraźnie nie służy... zwłaszcza na międzynarodowej arenie...

Z drugiej strony... o czym tam można z Andrzejkiem żartować?
0
Awatar użytkownika
traf boss
traf
traf

Edith pisze: 04 lipca 2019, 23:31 Z drugiej strony... o czym tam można z Andrzejkiem żartować?
Na pewno nie można przy nim żartować sobie z kościoła ;)
0
ODPOWIEDZ