Czy kosmici istnieją?

Mamba
Reakcje:

Re: Czy kosmici istnieją?

Post autor: Mamba »

Halloween pisze: 01 września 2018, 17:57 Czy istnieja, tego nie wiem i tutaj z pewnoscia sie tego nie dowiem
Ale opcja ze nasza planeta jesta jedyna, wybrana jest dla mnie wykluczona.
Tylko czy ci kosmici sa w formie wysoko rozwinientej cywilizacji czy moze sa to jakies bakterie, kosmiczne dinos, grzyby... .
Z pewnoscia my nie jestesmy wyjatkiem we wszechswiecie.
Ja wierze w: Wilkołaki, wampiry, duchy, czary, cuda, moce nadprzyrodzone, ale w UFO nie - nie wiem czemu :D :D
Halloween
Reakcje:

Post autor: Halloween »

Mamba pisze: 01 września 2018, 18:32
Ja wierze w: Wilkołaki, wampiry, duchy, czary, cuda, moce nadprzyrodzone, ale w UFO nie - nie wiem czemu :D :D
Wiekszosc z tego co wymienilas, ma swoje w rzeczywistosci odbicie.
Kwestia istnienia ducha jest i pozostanie otwarta, ((czary, cuda, moce nadprzyrodzone )) moga sie okazac tylko nam niezmamymi zdolnosciami,
Wilkolaki maja swoje odbicie w dawnych czasach, wampiry, nawet Frankenstein / jego stwor/ maja swoje zrudla w faktycznych zdarzeniach.
Ostatnio zmieniony 01 września 2018, 19:01 przez Halloween, łącznie zmieniany 1 raz.
Mamba
Reakcje:

Halloween pisze: 01 września 2018, 19:00
Mamba pisze: 01 września 2018, 18:32
Wiekszosc z tego co wymienilas, ma swoje w rzeczywistosci odbicie.
Kwestia istnienia ducha jest i pozostanie otwarta, ((czary, cuda, moce nadprzyrodzone )) moga sie okazac tylko nam niezmamymi zdolnosciami,
Wilkolaki maja swoje odbicie w dawnych czasach, wampiry, nawet Frankenstein / jego stwor/ maja swoje zrudla w faktycznych zdarzeniach.
Wiem, ze tak jest :-D
Halloween
Reakcje:

Post autor: Halloween »

Mamba pisze: 01 września 2018, 19:05 Wiem, ze tak jest :-D
Mnie to cieszy ze tak jest, nawet muzyka jakiej najczesciej slucham jest taka w ktorej tkwi jakas tajemna groza, albo tragizm... Najczesciej ale nie zawsze.

A kosmici... formy zycia wcale nie musza byt oparte na nam znanych kombinacjach. Choc z pewnoscia gdzie dlaleko sa istoty w jakim stopniu nam zblizone.
Czym po milionach lat staly by dinozaury gdyby nie meteoryt. :mysli:
A czy ufoludki nie sa zwykle prezentowane tak jakby rozwiniencie nie ludzkiej istoty a gada. // wiem... dinos to nie byly gady //
Ostatnio zmieniony 01 września 2018, 19:22 przez Halloween, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Żabula Bodzia
żabula
żabula
Reakcje: 91

Post autor: Żabula Bodzia »

Mamba pisze: 17 sierpnia 2018, 20:01

Przekonali Was?

Nie wiem Mamba..... Ale faktem jest że wiele różnych zdarzeń budzi kontrowersje.....
0
Mamba
Reakcje:

Halloween pisze: 01 września 2018, 19:21
Mamba pisze: 01 września 2018, 19:05 Wiem, ze tak jest :-D
Mnie to cieszy ze tak jest, nawet muzyka jakiej najczesciej slucham jest taka w ktorej tkwi jakas tajemna groza, albo tragizm... Najczesciej ale nie zawsze.

A kosmici... formy zycia wcale nie musza byt oparte na nam znanych kombinacjach. Choc z pewnoscia gdzie dlaleko sa istoty w jakim stopniu nam zblizone.
Czym po milionach lat staly by dinozaury gdyby nie meteoryt. :mysli:
A czy ufoludki nie sa zwykle prezentowane tak jakby rozwiniencie nie ludzkiej istoty a gada. // wiem... dinos to nie byly gady //
Nie wszystkie lubie takie utwory, ale ten jest fajny:)Wiesz, ja to myślę tak bajkowo,i uważam ,ze bajki są bardzo mądre i nie biora się z niczego. W tych "potwornych postaciach"Jest czesto wiecej dobra niż w zwykłej ludzkiej istocie :D
Tak to prawda ,ze ufoludki sa zawsze przedstawiane w postaci ludzkiej jakby nie ukształtowanej w stosunku na nas na ziemi .
Ale to może byc również celowe by wzbudzić zainteresowanie ludzkie tym tematem. Ponoć Napoleon miał przyjemnosc gościć w UFO-landi :)Te wszystkie widziane przez ludzi nieizdentyfikowane latające obiekty, to może jakies próby nieznanych nam wojskowych obiektów :D :D
Awatar użytkownika
Asia
królowa elfów
królowa elfów
Reakcje: 4
Znak zodiaku: Baran

Post autor: Asia »

Czy istnieja to nikt nie wie, ale ja bym chciala zeby istnieli i zeby kiedys wpadli pokojowo odwiedzic ziemie ;)
0
ODPOWIEDZ