Lubię prawie wszystko

Moderator: kruszynka

Awatar użytkownika
kruszynka
kruszynka
kruszynka
Reakcje: 22
Znak zodiaku: Ryby

Re: Lubię prawie wszystko

Post autor: kruszynka »

Maja pisze: 11 czerwca 2018, 17:27 A mnie podoba się gdy piszesz o swoich osobistych odczuciach względem kochanej pupilki , bo na ogólnym temacie Twoja własna kocina mogłaby się zagubić a tak to chętnie będę podczytywała i cieszyła się waszą zabawą. Ja mam tylko pieska yorka ponieważ jestem uczuleniowcem i nie mogę mieć kociaka ale uwielbiam koty i z przyjemnością pooglądam zdjęcie Twojej Móh :D
Oczywiście postaram się Maju powstawiać trochę fotek,ze specjalną dedykacją dla Ciebie :)

Nasza Królowa teraz w czerwcu skończy 13 lat.Kochamy ją jak członka rodziny,traktujemy jak drugie dziecko.
Mieliśmy trochę przejść z nią kiedy młody się urodził,ale jakoś się ogarnęło
0
Awatar użytkownika
kruszynka
kruszynka
kruszynka

Dobromir37280 pisze: 11 kwietnia 2019, 19:02 Witam Cię Kruszynko. To ja, Krzysiek.
Tu Dobormir 37280.
Przedstawiam Ci moje zwierzątko, rocznego pieska:

Obrazek

Wabi się Feri....

Powiedz mi, co to się stało, że tyle dziewczyn z ciekawej ferajny "wywiało"?
Tak myślę nad tym i myślę i nic mi do pustoszejącej głowy nie wpada...
Buziaki, pozdrawiam Synka! :serduszko:
Czołem Krzysiu,witam się mocno :)

Ale cudowny pieseł,zapieściłabym go jakby wpadł w moje ręce :oops:

Powiem CI Krzysiu,ze o sytuacjach na forach nie jestem w pełni zorientowana,gdyż ja sama ostatnio mam głowę zawaloną różnościami
Luty przeczochrał nas totalnie psychicznie i fizycznie .
Najpierw zmarła teściowa.Mój małżon znalazł ją już nieżywą w mieszkaniu kiedy do niej pojechał.Ciężko było to wszystko zebrać do kupy.
Jedyne co mówimy tak między sobą ,to szczęśćie,ze wtedy pojechał tam sam,bez młodego.Nie chcę myśleć jakby młody zareagował,kiedy na pogrzebie płakał na głos od kaplicy do samego grobu
Zastanawialiśmy się czy w tej sytuacji gdziekolwiek jechać.Nigdy nie byliśmy w górach zimą.Z kim nie rozmawialiśmy każdy mówił - jechać.Pojechaliśmy.Wróciliśmy z ręką (małżonową) w gipsie.Tatuś zrobił sobie prezent na urodziny.Złamał rękę dzień przed nimi.
Teraz ogarnianie mieszkania teściowej,sprzątanie itp.
Z jednej strony,ale tylko z tej jednej,przydał się ten strajk nauczycieli,bo młody dużo nam pomógł.
Nie mam kiedy nawet porządnie się wyspać.Nie wiem kiedy odpocznę
Miejmy nadzieję,ze już nic nam nie wyskoczy,to może wreszcie będę miała czas na fora
0
Awatar użytkownika
kruszynka
kruszynka
kruszynka

poldas pisze: 11 kwietnia 2019, 20:09 Mnie też te pasiaki wzruszyły.
hehe ,superowe som :D
0
Awatar użytkownika
kruszynka
kruszynka
kruszynka

Kiedyś kiedyś wspominałam,ze udzielam sie w kociej fundacji.Jak ktoś chce sobie o nas posłuchać lub popatrzeć na nasze pluszydła to :

do posłuchania....

http://m.lodz.eska.pl/poznaj-miasto/koc ... 1xo0HihtCM

...i zobaczenia.Pi razy drzwi od 12 minuty i 44 sekundy.Zapraszamy

http://lodz.tvp.pl/787149/lwd
0
Ostatnio zmieniony 02 maja 2019, 21:43 przez kruszynka , łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ